چگونه با سئو شروع کنیم

اگر دو فصل اول راهنمای سئوی مدیر بازاریابی ما را خوانده باشید، با بهینه سازی موتور جستجو (SEO) چیست و چرا مفید است آشنا هستید.

سئو یکی از موثرترین روش های بازاریابی دیجیتال موجود است که جستجوی ارگانیک بیش از نیمی از ترافیک وب سایت را هدایت می کند. به همین دلیل، دانستن نکات ضروری برای شروع سئو بسیار مهم است.

در این فصل، ما به این خواهیم پرداخت که چگونه مدیران بازاریابی می توانند با سئو شروع کنند تا بتوانید ترافیک سایت، سرنخ ها و درآمد بیشتری کسب کنید. در اینجا چیزی است که یاد خواهید گرفت:

برای آشنایی بیشتر با نحوه شروع سئو به ادامه مطلب مراجعه کنید. سپس با شماره 5359-601-888 تماس بگیرید یا به صورت آنلاین با ما تماس بگیرید تا از آژانس با بیش از 20 سال تجربه، یک پیشنهاد رایگان دریافت کنید.

چگونه با سئو شروع کنیم: قرار دادن وب سایت خود در موتورهای جستجو

قرار دادن وب سایت شما در موتورهای جستجو کلید شروع SEO است.

 

 

The Connection Has Timed out

An error occurred during a connection to www.youtube.com.

  • The site could be temporarily unavailable or too busy. Try again in a few moments.
  • If you are unable to load any pages, check your computer’s network connection.
  • If your computer or network is protected by a firewall or proxy, make sure that Firefox is permitted to access the Web.

برای بررسی عمیق، فصل قبل، «چگونه موتورهای جستجو کار می‌کنند» را بررسی کنید، که روند خزیدن، نمایه‌سازی و رتبه‌بندی را پوشش می‌دهد و راه‌حلی برای خزیدن و نمایه‌سازی سایت شما ارائه می‌دهد.

همچنین می‌توانید با این منابع درباره خزیدن، نمایه‌سازی و رتبه‌بندی اطلاعات بیشتری کسب کنید:

چگونه با سئو شروع کنیم: بهینه سازی وب سایت برای سئو داخلی

سئو داخلی یکی دیگر از اجزای حیاتی یک استراتژی سئو موفق است. مانند سئوی فنی، سئو داخلی بر روی وب سایت شما تمرکز دارد اما بر بهینه سازی های فرانت اند شما تأکید دارد. این بهینه‌سازی‌ها می‌تواند از تگ‌های عنوان و توضیحات متا گرفته تا تحقیق در مورد کلمات کلیدی و تولید محتوا باشد.

 

The connection has timed out

An error occurred during a connection to www.youtube.com.

  • The site could be temporarily unavailable or too busy. Try again in a few moments.
  • If you are unable to load any pages, check your computer’s network connection.
  • If your computer or network is protected by a firewall or proxy, make sure that Firefox is permitted to access the Web.

به فصل 1 بازگردید تا یاد بگیرید که چگونه با SEO درون صفحه شروع کنید!

همچنین می توانید این منابع را از کتابخانه ما بررسی کنید:

چگونه با سئو شروع کنیم: وب سایت خود را برای سئو فنی بهینه کنید

سئو فنی یک جزء حیاتی سئو به چند دلیل است، از جمله:

به عنوان یک مدیر بازاریابی، شما با چندین حرفه دیگر برای بهبود سئوی فنی خود کار خواهید کرد، مانند:

اگر با یک آژانس SEO با خدمات کامل، مانند WebFX کار می کنید، جنبه همکاری سئو فنی آسان است. شما می‌توانید به توسعه‌دهندگان وب و طراحان وب دسترسی داشته باشید که بهترین شیوه‌های سئو را درک می‌کنند و با آن کار می‌کنند، مطمئن شوید که با به‌روزرسانی‌ها، طراحی‌های مجدد و موارد دیگر در جهت سئو (و نه علیه) سئو کار خواهید کرد.

اگر سئوی داخلی خود را مدیریت می کنید، باید به تیم توسعه و طراحی خود کمک کنید تا اهمیت و بهترین شیوه های سئو را درک کنند. منابعی مانند این راهنمای سئو برای مدیران بازاریابی می تواند به عنوان پایه ای برای ایجاد دانش سئوی شرکت شما باشد.

بنابراین، تیم شما باید با سئو فنی از کجا شروع کند؟ برای مشاوره و راهنمایی به فصل 1 بازگردید!

همچنین می توانید این منابع پشتیبانی را بررسی کنید:

چگونه با سئو شروع کنیم: وب سایت خود را برای سئوی خارج از صفحه بهینه کنید

سئوی خارج از صفحه یکی از چالش برانگیزترین بخش های سئو است. اگرچه این یکی از مهم ترین فاکتورهای رتبه بندی گوگل است. به همین دلیل است که هر کسب و کاری باید زمان و منابع خود را برای بهینه سازی سئوی خارج از سایت خود سرمایه گذاری کند.

 

 

The connection has timed out

An error occurred during a connection to www.youtube.com.

  • The site could be temporarily unavailable or too busy. Try again in a few moments.
  • If you are unable to load any pages, check your computer’s network connection.
  • If your computer or network is protected by a firewall or proxy, make sure that Firefox is permitted to access the Web.

برای یادگیری نحوه بهینه سازی وب سایت خود برای سئوی خارج از صفحه، فصل 1 را بررسی کنید.

منابع زیر نیز می توانند به شما در ایجاد یک طرح سئوی رقابتی خارج از صفحه کمک کنند:

چک لیست مدیر بازاریابی برای شروع کار با سئو

با در نظر گرفتن اصول اولیه سئو در بخش‌های قبلی – سئو چیست و چرا می‌توانید از آن بهره ببرید – اکنون می‌توانیم به بخش بعدی مرور کلی SEO خود برویم: چگونه سئو را برای تجارت خود شروع کنید.

P.S. ما همچنین ویدیویی را با مشاوره یکی از بازاریابان اینترنتی متخصص خود آماده کرده ایم.

اگر می خواهید کمپین سئوی خود را راه اندازی کنید، باید با در نظر گرفتن چند سوال مهم شروع کنید. تنها زمانی که به هر یک از این موارد پاسخ دهید، متوجه خواهید شد که قصد دارید با سئوی خود به کدام سمت بروید.

در اینجا سه ​​سوال اصلی وجود دارد که باید هنگام شروع کار با سئو در نظر بگیرید!


1. آیا باید سئوی آژانس را انتخاب کنید یا سئو داخلی؟

اولین سوالی که باید از خود بپرسید این است: آیا تمام سئوی خود را در داخل انجام خواهید داد یا با یک آژانس سئو خارجی شریک خواهید شد تا آنها بار سنگین کار را برای شما متحمل شوند؟

برای اکثر مشاغل، پاسخ به این سوال خیلی سخت نیست. اگر بخواهید می‌توانید سئوی خود را کاملاً داخلی مدیریت کنید، اما فقط در صورتی باید این کار را انجام دهید که قبلاً با آن آشنایی گسترده‌ای داشته باشید و مطمئن باشید که می‌توانید نتایج را به ارمغان بیاورید.

اگر به نظر شما شبیه نیست، بدون شک بهتر است که به تخصص یک آژانس سئو باتجربه مانند WebFX تکیه کنید.


2. چقدر باید برای سئو بودجه داشته باشید؟

هنگامی که بین سئو داخلی و سئوی آژانس تصمیم گرفتید، باید تعیین کنید که چقدر مایلید برای آن بودجه اختصاص دهید. البته، برای انجام این کار، ابتدا باید درک دقیقی از هزینه سئو داشته باشید.

متأسفانه، هیچ استاندارد مشخصی برای هزینه های سئو وجود ندارد. بسته به اندازه کسب و کار و دامنه بازاریابی شما، قیمت ها می تواند از 500 تا 30000 دلار در ماه متغیر باشد.

برای یک کسب‌وکار کوچک، قیمت‌گذاری سئو معمولاً در انتهای آن طیف قرار می‌گیرد، اما مراقب باشید که خیلی پایین نباشید – هر چیزی کمتر از ۷۵۰ دلار در ماه احتمالاً آن‌قدر پایین است که زمان و پول شما را هدر دهد.


3. چگونه می توانید آژانس سئوی مناسب خود را پیدا کنید؟

اگر تصمیم به همکاری با یک آژانس دارید، باید تعیین کنید که چه آژانس هایی را می خواهید در نظر بگیرید. آژانس‌های سئو می‌توانند اشکال مختلفی داشته باشند، بنابراین برای محدود کردن فهرست، سعی کنید در مورد هر آژانس سؤالاتی مانند:

در حالت ایده‌آل، احتمالاً می‌خواهید آژانسی پیدا کنید که تجربه زیادی داشته باشد و در نتایج رانندگی برای مشتریان شهرت داشته باشد. همچنین بسیار مهم است که مطمئن شوید صنعت شما در میان کسانی است که با آنها کار می کنند و انواع خدمات مورد نظر شما را ارائه می دهند.

چرا برای خدمات سئو با WebFX شریک شوید؟

اکنون که فهمیدید چگونه یک آژانس سئو را برای شراکت انتخاب کنید، چرا باید WebFX را انتخاب کنید؟ راه‌های مختلفی وجود دارد که مشارکت با ما می‌تواند برای شما مفید باشد، که مهم‌ترین آنها در قالب نتایج فوق‌العاده سئو است.

در اینجا یک مرور مختصر از فرآیند سئو، قیمت‌گذاری و تاریخچه غنی از نتایج رانندگی برای مشتریان ما آورده شده است!


R.O.C.K.E.T ما فرآیند سئو

زمانی که روی سئوی شما کار می کنیم، با یک برنامه محکم، آزمایش شده و واقعی برای به دست آوردن بالاترین ROI به شما وارد خواهیم شد. متشکل از شش مرحله اصلی، R.O.C.K.E.T ما. فرآیند سئو تضمین می کند که به هر جنبه از سئوی شما زمان و تمرکز مناسب داده می شود.

در اینجا خلاصه ای از مراحل در R.O.C.K.ET آمده است. روند:

با R.O.C.K.E.T ما فرآیند، کمپین های سئوی شما نتایج ملموسی را در قالب ترافیک وب سایت، سرنخ ها و درآمد به ارمغان می آورد.

قیمت سئو ما

ما سه پلن مختلف سئو با کیفیت بالا را برای شما پیشنهاد می کنیم که بسته به بودجه و نیازتان، از بین آنها انتخاب کنید. می‌توانید طرح برنز را انتخاب کنید تا کاملاً به اصول سئو پایبند باشد، یا می‌توانید با طرح طلایی ما نتایج واقعاً انفجاری را هدف قرار دهید.

برای مشاهده اطلاعات بیشتر جدول، از نوار اسکرول در پایین استفاده کنید.

Sample ID Heading 1 Heading 2
Sample #1 Row 1, Content 1 Row 1, Content 2
Sample #2 Row 2, Content 1 Row 2, Content 2
Sample #3 Row 3, Content 1 Row 3, Content 2

هر طرحی را که انتخاب کنید، می توانید همان خدمات با کیفیت بالا را از تیم ما انتظار داشته باشید!

تاریخچه نتایج رانندگی ما

وقتی با WebFX شریک می‌شوید، لازم نیست تعجب کنید که به چه چیزی وارد می‌شوید. نتایج گذشته ما می تواند به شما نشان دهد که دقیقاً چه کسی هستید و ما برای مشتریان خود چه می کنیم.

تنها در طول پنج سال گذشته، ما 6.3 میلیون سرنخ و 2.4 میلیارد دلار درآمد برای مشتریان خود ایجاد کرده ایم. به سختی می توانید آژانس دیگری را پیدا کنید که بتواند با این نوع اعداد مطابقت داشته باشد!

علاوه بر این، مشتریان ما به طور مداوم از کیفیت خدمات ما راضی و تحت تاثیر قرار گرفته اند. ما بیش از 500 گواهینامه در طول سال ها به دست آورده ایم و به عنوان برترین آژانس سئو در جهان در کلاچ معرفی شده ایم.

کمپین های سئوی خود را با WebFX شروع کنید!

امیدواریم این بررسی اجمالی SEO به شما ایده ای در مورد نحوه شروع سئو داده باشد. اما این بدان معنا نیست که شما یک متخصص سئو هستید، پس چرا با افرادی که این کار را می کنند شریک نمی شوید؟

تیم WebFX متشکل از بیش از 300 متخصص با خدمات سئوی ما نتایج چشمگیری را برای مشتری به ارمغان می آورد، و ما دوست داریم همین کار را برای شما انجام دهیم. هنگامی که با ما شریک می شوید، در مورد تمام اصول اولیه سئو لیست شده در بالا و همچنین تمام پیچیدگی های مرتبط با آنها کمک خواهید گرفت.

برای آشنایی با نحوه ارزیابی SEO خود، فصل 4 راهنمای سئو ما برای مدیران بازاریابی را بررسی کنید. سپس با ما با شماره 888-601-5359 تماس بگیرید یا به صورت آنلاین با ما تماس بگیرید تا امروز با SEO شروع کنید.

اسکرول به بالا